DNS Tests

Paternitātes tests

Paternitātes tests ļauj noskaidrot, vai vīrietis ir bērna bioloģiskais tēvs.  Visi cilvēki manto savu ģenētisko kodu jeb DNS no saviem bioloģiskajiem vecākiem.  DNS testa gaitā tiek salīdzināta bērna DNS struktūra ar domājamā tēva DNS struktūru, lai gūtu apstiprinājumu tam, vai bērns un domājamais tēvs ir savā starpā bioloģiski saistīti.

DNS testa rezultāts var būt izslēdzošs (domājamais tēvs nav bērna bioloģiskais tēvs) vai apstiprinošs (domājamais tēvs ir bērna bioloģiskais tēvs).  Laboratorija garantē paternitātes testa pozitīvu atbildi ar vismaz 99,9…% precizitāti un negatīvu atbildi ar 100,00% precizitāti.  Saņemot testu, tiek ņemts vismaz divu pušu (tēva un bērna) vai triju pušu (tēva, bērna un mātes) DNS materiāls.  Mātes DNS materiāla pievienošana ir ieteicama, taču ne obligāta. Testa rezultāti tiek nosūtīti uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Citas radnieciskās saites

Papildus DNS paternitātes testiem, DNS Tests piedāvā iespēju veikt arī citu radniecisko saišu pārbaudi. Šobrīd, papildus paternitātes testiem, piedāvājam vecvecāku un māsu un brāļu testu.

Māsu un brāļu tests uzrāda, cik liela ir ticamība, ka testējamās personas ir savā starpā bioloģiski saistītas. Māsu un brāļu tests piedāvā vienkāršu iespēju pārliecināties par radniecības saikņu esamību gadījumā, ja domājamā tēva DNS materiālu nav iespējams iegūt.

Vecvecāku tests dod iespēju noskaidrot, vai pastāv bioloģiska saikne starp mazbērniem un vecvecākiem. Vecvecāku testu var izmantot gadījumā, ja, piemēram, nav iespējams iegūt bērna bioloģisko vecāku DNS materiālu.

Laboratorija

Visas DNS pārbaudes tiek veiktas Endeavor DNA ģenētiskās testēšanas laboratorijā ASV. Endeavor DNA pašlaik ir viena no lielākajām ģenētisko pētījumu laboratorijām ASV. Endeavor DNA pakalpojumu kvalitāte ir sertificēta ar ISO / IEC 17025: 2005, kā arī AABB akreditāciju.

Paysera

Paysera ir drošs, lēts un vienkāršs veids, kā veikt maksājumus vai nosūtīt un saņemt naudu tiešsaistē.

Tiesības atgriezt preci

Pasūtītājam ir tiesības 14 dienu laikā pēc pasūtītās preces saņemšanas atkāpties no līguma un apmainīt vai atgriezt preci, nenorādot tā iemeslu. Atkāpjoties no līguma, pasūtītājam ir pienākums nekavējoties, taču ne vēlāk kā 14 dienu laikā atgriezt preci. Paziņojumu par atkāpšanos no līguma lūdzam sūtīt uz adresi info@easydna.lv

 

DNS testa veikšanai nepieciešamajā komplektā ietilpst:

  • Vates kociņi materiāla noņemšanai.
  • Katrai testējamajai personai paredzēta aploksne, kur jāievieto vates kociņš ar DNS materiālu
  • Instrukcijas un piekrišanas apliecinājuma dokuments
  • Aploksne DNS materiāla nosūtīšanai uz laboratoriju (iepriekš apmaksāta/pre-paid)
0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu