Instrukcijas

Instrukcijas

Vismaz 30 minūtes pirms DNS paraugu noņemšanas nav ieteicams ēst, dzert, smēķēt, mazgāt zobus, košļāt košļājamo gumiju un lietot elpu atsvaidzinošus līdzekļus. No viena cilvēka tiek ņemti divi DNS testa paraugi.

Pirmais solis. Aizpildiet nepieciešamos informācijas laukus uz aploksnes.

Paņemiet paraugiem paredzēto aploksni. Pirms testa parauga noņemšanas pārliecinieties, vai persona atbilst uz aploksnes norādītajai personai (tēvs, bērns, māte). Visiem informācijas laukiem uz aploksnes jābūt aizpildītiem korekti.

Otrs solis. Noņemiet DNS paraugu, izmantojot tam vates kociņu.

Atveriet iesaiņojumu vates kociņu roktura pusē un izņemiet vates kociņu no iepakojuma.
NB! Neaiztieciet ar rokām vates kociņa balto vates daļu, nelieciet to uz galda vai citas virsmas!

Atveriet muti, piespiediet vates kociņu vaiga iekšpusē pie gļotādas un virziet to virzienā uz augšu, uz leju, pa labi, pa kreisi. Sekojiet, lai vates kociņš šīs procedūras laikā būtu nepārtrauktā saskarē ar gļotādu. Lai nodrošinātu, ka uz vates kociņa ir pietiekoši daudz šūnu, parauga ņemšanas laikā pavirpiniet vates kociņu starp pirkstiem. Veiciet šo pašu procedūru ar otru vates kociņu. Ar vienu kociņu paņemiet paraugus no labā vaiga iekšpuses, ar otru – no kreisā.

Trešais solis. Ielieciet vates kociņus to oriģinālajā iepakojumā un tad – papīra aploksnē.

Kad paraugi noņemti, ievietojiet vates kociņus atpakaļ iepakojumā, no kura tos izņēmāt, un tad ievietojiet šo iepakojumu tam paredzētajā papīra aploksnē. Sekojiet, lai iepakojums ar vates kociņiem tiktu ievietots konkrētajai personai (tēvam, mātei vai bērnam) paredzētajā papīra aploksnē un lai aploksne tiktu kārtīgi aizvērta.

Ceturtais solis. Atkārtojiet pirmo, otro un trešo soli ar katru no testā iesaistītajām personām.

Paņemiet paraugus no katras testā iesaistītās personas, ievērojot visus iepriekš minētos norādījumus.

Piektais solis.Korekti aizpildiet un parakstiet „Piekrišanas dokumenta“ anketu.

Aizpildiet nepieciešamos lauciņus un parakstiet  „Piekrišanas dokumenta“ anketu.
NB! Ja testējamais bērns ir nepilngadīgs (t.i., jaunāks par 18 gadiem), tad DNS testa veikšanai ir nepieciešama viena no vecākiem piekrišana.

Sestais solis.

Lai nosūtītu paraugus, ielieciet visas aploksnes ar DNS paraugiem un „Piekrišanas dokumentu“ aploksnē ar norādi „Atbilde apmaksāta“ un ievietojiet to tuvākajā Omniva pastā.

Jums ir 30 dienas, lai atgrieztu DNS paraugus ar mūsu pievienoto atpakaļnosūtīšanas  aploksni, tad jums atpakaļnosūtīšana būs bez maksas. Ja nosūtāt DNS paraugus vēlāk kā 30 dienu laikā, par DNS paraugu nosūtīšanu no jums tiks iekasēta papildu Omniva maksa. Omniva pakomātā jums būs jāizdrukā jauna nosūtīšanas uzlīme un jāmaksā par nosūtīšanu.

0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu