Konfidencialitātes politika

Drošība

Mēs saprotam ar mūsu klientiem saistīto datu konfidencialitātes nozīmi. Mūsu uzņēmums ļoti aizsargā klientu konfidencialitāti un nodrošina to visā DNS testēšanas procesā. “DNS tests” novērtē uzticību un nodrošina klientu privātumu un drošību. Šajā lapā ir aprakstītas metodes, ko izmantojam, lai nodrošinātu personas datu drošību.

Termins “personas dati” ietver šādu informāciju: Jūsu vārds, dzimšanas gads, e-pasts. e-pasta adrese, pasta adrese vai tālruņa numurs. Šī ir informācija, ko var izmantot, lai identificētu jūsu identitāti. Mēs nenododam vai nepārdodam trešajām personām, kas nav saistītas ar Klienta darījumu, konfidenciāliem vai personas datiem, izņemot gadījumus, kas paredzēti likumā vai jūsu piekrišanas gadījumā.

Vairumā gadījumu jūs varat apmeklēt mūsu tīmekļa vietni anonīmi, neinformējot mūs par savu identitāti. Mēs apstrādājam jūsu personas datus konkrētiem mērķiem un izmantojam tos tikai, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus. Mēs aizsargājam jūsu datus saskaņā ar visiem piemērojamiem ziņošanas un dokumentu saglabāšanas likumiem un ētiku.

Konfidencialitātes politika

Mēs nepārdodam vai nepublicējam jūsu personas datus ar trešām personām. Personas datus var sniegt tikai šādos gadījumos: atbildot uz policijas un valsts iestāžu informācijas pieprasījumu; ar likumu, regulu, tiesas pavēsti vai tiesas rīkojumu, lai novērstu krāpšanu vai viltošanu.

Lai nodrošinātu internetā saņemto personas datu drošību un konfidencialitāti, mēs izmantojam datu pārraides tīklus, kurus aizsargā standarta ugunsmūri un paroles, kas ir obligātas šai darbībai. Kad mēs pārvaldām jūsu personas datus, mēs izmantojam rīkus, kas izstrādāti, lai pēc iespējas aizsargātu šo informāciju no pazušanas, nepareizas izmantošanas, neatļautas piekļuves, izpaušanas, pārveidošanas vai iznīcināšanas. Lai gan mēs nevaram nodrošināt garantijas, ka dati netiks zaudēti, izmantoti nepareizi vai mainīti, mēs centīsimies izvairīties no šādām nepatīkamām situācijām.

Šie datu aizsardzības principi attiecas tikai uz mūsu tīmekļa vietni, bet ne uz trešo pušu vietnēm. Mēs varam sniegt saites uz citām vietnēm, kuras, mūsuprāt, varētu interesēt mūsu apmeklētājus.

Ja jums ir kādi jautājumi vai jūtat, ka mūsu darbība neatbilst datu aizsardzības principiem vai ja vēlaties sniegt mums ieteikumus vai komentārus, kas varētu uzlabot mūsu vietnes konfidencialitātes politiku, lūdzu, rakstiet uz info@easydna.lv.

Shopping Cart